Far Cry 5 Spolszczenie

Jeśli szukasz dobrego i pełnego spolszczenia do gry Far Cry 5 to doskonale trafiłeś! Piąta część popularnej serii FPS zbliża się wielkimi krokami. W tej odsłonie gracze będą musieli zmierzyć się z rządami religijnych fanatyków, w pięknym, amerykańskim stanie Montana.

Za produkcję Far Cry 5 Spolszczenie, podobnie jak w przypadku poprzednich odsłon (pomijając pierwszą część) odpowiedzialne jest studio Ubisoft Montreal. Zabierają nas oni w podróż do jednego z najbardziej wyludnionych zakątków Stanów Zjednoczonych – Montany. Po raz pierwszy w historii serii możemy wcielić się w bohatera, którego sami sobie stworzymy, a kampanię fabularną można ukończyć nie tylko solo, ale też przy wsparciu drugiego gracza.

Pobierz Far Cry 5 Spolszczenie Pobierz:

Far Cry 5 Pobierz na PC

Far Cry 5 Polska Wersja – Fabuła gry

Akcja ma miejsce w fikcyjnym hrabstwie Hope. Bohater, pracownik lokalnej policji, ma za zadanie wyśledzić i zniszczyć kult religijnych fanatyków zwanych „Projekt u Bram Edenu”. Na czele sekty stoi Joseph Seed. Znany jest z ogromnego okrucieństwa, w bezwzględny sposób rozprawia się z wszystkimi, których uważa za grzeszników i bezbożników. Nasz bohater nie zostaje jednak sam ze swoją walką. W miarę upływu czasu dołączają do niego sojusznicy, zarówno nowi, jak i znani z poprzednich części gry.

Mechanika gry Far Cry 5 PL

Rozgrywka prezentowana jest z perspektywy pierwszej osoby. Zabawę rozpoczyna się tworząc swojego bohatera. Po raz pierwszy w historii serii można zdecydować o jego płci i wyglądzie. W miarę upływu czasu, sterowany przez nas bohater nabywa doświadczenia i rozwija swoje umiejętności.

Do dyspozycji gracza został oddany ogromny, bardzo zróżnicowany świat. W trakcie przygody spotkamy zarówno wielkie pastwiska, jak i góry. Ze względu na rozmiary mapy, bardzo dużą rolę w grze odegrają pojazdy. Oprócz standardowych, klasycznych amerykańskich samochodów i ciężarówek, możemy jeździć quadami, traktorami, a także pływać łodziami i latać samolotem. Do dyspozycji gracza oddano szereg broni białej i palnej, którą dodatkowo można modyfikować. Same walki natomiast toczone będą nie tylko na ziemi, ale również na wodzie i w powietrzu. Grę można przejść na wiele sposobów, zarówno stając do otwartej walki, jak i skradając się i po cichu eliminując wrogów.

Oprócz głównej kampanii w Spolszczenie Far Cry 5 znajdziemy mnóstwo misji pobocznych oraz aktywności dodatkowych. Trafił tu nawet popularny ostatnio wszędzie crafting. W Far Cry 5 będziemy mogli naprawiać broń oraz tworzyć nowe narzędzia.

W naszej walce nie będziemy sami. Oprócz bohaterów, którzy dołączają do nas ze swoich własnych pobudek, będziemy mogli rekrutować swoją armię spośród ludności zamieszkującej hrabstwo, których zaufanie zyskujemy, wykonując dla nich misje.

W Far Cry 5 możemy grac sami, ale istnieje także opcja współpracy, gdzie wszystkie misje możemy przejść razem z innym graczem.

Far Cry 5 PL – Technikalia

Far Cry 5 PL cechuje się wysokiej jakości oprawą graficzną, bardzo szczegółowymi lokacjami z pięknie odwzorowaną roślinnością i wodą. Dodatkowo cały czas przygrywa nam klimatyczna muzyka , idealnie oddająca atmosferę małego amerykańskiego miasteczka.

Główne wyszukiwane słowa gry Far Cry 5:
far cry 5 spolszczenie
spolszczenie do gry far cry 5
pobierz spolszczenie far cry 5
pełne spolszczenie far cry 5