Far Cry 5 Download Pełna Wersja

Far Cry 5 Pobierz na PC Pełna Wersja Gry

Far Cry 5 Pobierz na PC

INFO/OPIS UPLOADU Gry

Nazwa Pobieranego Pliku: Far Cry 5 InstallShield.exe
Zawartość Pobieranego Pliku: .exe
Wersje Językowe: EN/FR/PL
Hasło: brak

Recenzja Gry: Far Cry 5 Pobierz na PC

Wydawca zaplanował premierę gry Far Cry 5 na 27 marca 2018 r. Ubisoft, bo o nim mowa, słynie z wielu dobrych i głośnych produkcji, które rozeszły się szerokim echem w świecie gamingowym. Również i FC 5 tak jak poprzednie części gry, ma szanse stać się sporym sukcesem tego wydawcy. Wiemy już co nieco o tym tytule i rąbka tajemnicy zamierzamy Wam uchylić.

Już na początku, kiedy tylko pojawiły się pierwsze, bardziej szczegółowe wzmianki o grze Far Cry 5, wybuchł mały skandal wokół tej produkcji. Chodziło o kontrowersyjną możliwość strzelania do rdzennych Amerykanów, co nie spodobało się wielu wrażliwym grupom społecznym. Naszym zdaniem był to tylko marketingowy chwyt, który przyniósł zamierzony efekt, ponieważ o grze zaczęło się mówić, zapewniając FC 5 reklamę i rozgłos. Zapewne kontrowersyjne treści zostaną wyeliminowane lub spłycone w finalnej wersji gry tak, że nie będzie ona obraźliwa dla nikogo. Inną zmianą w stosunku do poprzednich części tego tytułu było przeniesienie akcji do stanu Montana, co wzbudziło spore dyskusje typu „za i przeciw” na forach internetowych i w komentarzach pod rożnymi artykułami. Dla nas jest to znaczna odmiana, która wyjdzie tylko na dobre tej produkcji.

Pobierz Far Cry 5 na PC

Far Cry 5 Pobierz na PC

Aby pobrać Far Cry 5 Pełną Wersję wykonaj poniższe punkty.

1. Kliknij w Button Download. 
2. Teraz poczekaj aż instalator InstallShield’e się pobierze na PC. 
3. Po pobraniu instalatora uruchom go a następnie postępuj według wskazówek. 
4. Na sam koniec instalacji będziesz musiał podać Cd-Key do twojej wersji gry od Skidrow. 
5. Pobierz klucz Skidrow, następnie wpisz klucz w okienku i aktywuj grę. 

Grafika Far Cry 5 Download

Można już chyba powiedzieć, że twórcy „jak zwykle” stworzyli piękną graficznie grę. Do dyspozycji dostaniemy nie tylko otwarty świat, ale pełną światło-cieni, przepełnioną detalami grafikę. Silnik gry jest w stanie wygenerować przepiękne widoki, których nie powstydziłby się dobry artysta-malarz. Jak w każdym Far Cry, również woda w „piątce” będzie zachowywała się jak prawdziwa i powalała będzie realizmem. Z tego jednak, co widać na opublikowanych tu i ówdzie zwiastunach, przeszkadza nam jednak kontrastująca z piękną szatą graficzną mimika postaci, która przypomina tę znaną w np. GTA 4. Jak na tamte czasy – osiągnięcie wspaniałe, jednak jak na grę publikowaną w roku 2018 – trochę rzuca się w oczy jej sztuczność. W zestawieniu np. ze swetrem naszego alter-ego, na którym widać każde włókno, sztuczność twarzy, trochę przeszkadza. Mamy nadzieję jednak, że w ostatecznej wersji gry, te mankamenty zostaną poprawione. To samo tyczy się niektórych widocznych efektów np. podczas jazdy samochodem. Niemniej jednak w całościowym ujęciu grafika FC5 zapowiada się niezwykle obiecująco i z pewnością będzie to gra, którą zapamiętamy jako tę ładniejszą.

Fabuła Far Cry 5 Pobierz Pełna Wersja

Ciekawym rozwiązaniem i urozmaiceniem będzie tu możliwość pokonania wszystkich wątków fabularnych w pojedynkę albo też w trybie kooperacyjnym. Główny przebieg akcji nie będzie tu jednak zbyt skomplikowany. Jak zapowiadają twórcy, najważniejszym wątkiem będzie pokonanie nękających lokalną społeczność fanatyków religijnych przewodzonych (jak zwykle w tej serii) przez wyjątkowo brutalnego guru. Gracz będzie wcielał się w policjanta lub policjantkę, do którego w czasie gry przyłączać się będą kolejni bohaterowie m.in. pastor działający w imię wyższych zasad. Jak już wspomnieliśmy we wstępie akcja toczyć się będzie w stanie Montana w fikcyjnym hrabstwie Hope. Reasumując, czeka nas dużo strzelania, skradania się i elementy surwiwalu, ze względu na otwarty świat składający się głownie z dziewiczych, nasyconych florą i fauną terenów.

Dodatki w grze Far Cry 5 Do Pobrania PC

Oprócz tego, że grę ukończyć będzie można nie tylko w pojedynkę, ale np. z kolegą, czy koleżanką, w grę wkomponowany będzie edytor map, w którym będziemy mogli tworzyć modyfikację lokacji lub własne scenariusze gry albo misji.

Far Cry 5 PC Download

Far Cry 5 Download na PC

Największy z dotychczasowych, otwarty świat z dużą różnorodnością terenów wymusił na twórcach implementację różnych środków transportu ułatwiających graczowi przemieszczanie się. Do naszej dyspozycji będą różnego rodzaju samochody (w tym Muscle Cary), helikoptery, samoloty i łodzie. Dodatkowo będzie można wsiąść na motor albo na quada.

Do rozprawiania się z przestępcami potrzebne będą bronie. Będzie ich całkiem sporo – od łuku począwszy na wyrzutni rakiet skończywszy. Co raz nowsze i lepsze bronie będą udostępniane i zdobywane wraz z rozwojem fabuły. Zapowiadane są też liczne misje i zadania poboczne, które będziemy napotykać w trakcie eksploracji ogromnego świata. A jeśli chcesz zagrać w Far Cry 5 po polsku, to zapraszamy do pobrania aktualizowanego i rozwijanego spolszczenia far cry 5.

Wymagania sprzętowe Far Cry 5 pc download

Do odpalenia gry potrzebny będzie komputer wyposażony w minimum procesor i5-2400, 8 GB pamięci operacyjnej i kartę graficzną GeForce GTX 670. Aby jednak cieszyć się wysoką szczegółowością grafiki w dużej rozdzielczości należy uzbroić się co najmniej w i7-4770, 8 GB RAM i GF GTX 970 lub porównywalny sprzęt marki ATI i AMD.

Rekomendowane wymagania sprzętowe gry Far Cry 5:
CPU: Intel i5-2550K @ 3.4Ghz
OS: Windows 8/8.1/10 -64-bit
HD: 15.0 GB
RAM: 8GB
GPU: ATI Radeon HD 6870, NVIDIA GTX 460
DirectX: 11.0

Minimalne wymagania sprzętowe gry Far Cry 5:
CPU: Intel Core i3-2100 @ 3.1GHz
OS: Windows 7/8/8.1 -64-bit
HD: 15.0 GB
RAM: 4GB
GPU: ATI Radeon HD 5770, NVIDIA GTX 650
DirectX: 11.0

Słowa, po których znajdziesz stronę:
far cry 5 download
far cry 5 pełna wersja
far cry 5 do pobrania
far cry 5 pobierz
far cry 5 za darmo
download far cry 5 pc
far cry 5 torrent